AKTUALNOŚCI

W gronie najemców witamy spółkę Nowy Styl Group*

Z radością informujemy, że do grona naszych najemców dołączyła spółka Nowy Styl Group, która w budynku Bronowice Business Center 9 postanowiła połączyć swoje cztery krakowskie lokalizacje. Cieszymy się, że do tego niełatwego zadania wybrali przestrzeń naszego kompleksu.


Nowy Styl Group to lider na rynku rozwiązań meblowych dla biur i placówek użyteczności publicznej. To 7 marek produktowych, 28 showroomów, projekty w ponad 100 krajach. Wśród klientów Nowy Styl Group znajdują się korporacje, instytucje kultury, takie jak NOSPR, Opera w Monachium,  Leicester Square Theatre w Londynie, stadiony w Polsce i Francji, na których odbyły się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w 2012 r. i 2016 r., ale także NATO czy niemiecki Urząd Kanclerski.

Wybór ulicy Jasnogórskiej na nową siedzibę tak dużej spółki, jaką jest Nowy Styl Group, nie jest przypadkowy. Jak sami mówią: to zaledwie 10 min spacerem od naszego Office Inspiration Center - miejsca spotkań, inspiracji i rozwoju dla wszystkich, którzy kreują nowoczesne przestrzenie pracy biurowej.

Siedziba Nowy Styl Group znajduje się na II piętrze i zajmuje powierzchnię około 2200 m2, na której pracuje ponad 100 pracowników, a także znajduje się biuro zarządu spółki. Śmiało można stwierdzić, że jako ekspert w dziedzinie aranżacji wnętrz nowe biuro jest wizytówką firmy i odzwierciedla jej kreatywnego i nowoczesnego ducha.

Mamy nadzieję, że nowa przestrzeń będzie inspiracją nie tylko do stworzenia pięknego biura spółki, ale także dla wielu nowych projektów o lokalnym i globalnym zasięgu.

Razem z Nowy Styl Group zapraszamy do nowej lokalizacji w Krakowie - kompleksu Bronowice Business Center 9, na ulicy Jasnogórskiej 9.


Wszystkich zainteresowanych wynajmem powierzchni w naszych biurowcach zachęcamy do kontaktu.
*Dane dotyczące spółki Nowy Styl Group pochodzą ze strony: nowystylgroup.com