AKTUALNOŚCI

Wmixuj się w carpooling, czyli MIX Biura zachęca najemców do bycia eko

Wmixuj się w carpooling! Pod takim hasłem MIX Biura zachęca swoich najemców do korzystania z carpoolingu. Są już pierwsi chętni do korzystania z systemu.


Carpooling to system wspólnych dojazdów i powrotów z pracy, który zdobywa coraz więcej zwolenników na całym świecie. Wspólne dojazdy i podział kosztów pomiędzy pasażerami pozwalają w łatwy sposób oszczędzić pieniądze, przyczyniają się do zmniejszenia korków na drodze, a także ilości wydzielanych spalin.

MIX Biura to jedyny deweloper, który oferuje dedykowany system carpoolingu dla swoich najemców. 

Dzięki platformie www.mixbiura-carpooling.pl pracownik firmy, której siedziba znajduje się w budynkach Mix Biura może w łatwy i bezpieczny sposób zarejestrować się jako kierowca i/lub pasażer. System nie tylko ułatwia kontakt pracownikom, ale także tworzy kalendarz wspólnych przejazdów.


Pracując na co dzień w Krakowie, dobrze wiemy, jak wygląda droga do pracy. Korki, spaliny i stres nie są dobrym początkiem dnia. Dlatego postanowiliśmy podjąć próbę wprowadzenia z pozoru drobnej zmiany, która mamy nadzieję, przyniesie ogromne efekty. Oddaliśmy w ręce naszych najemców dedykowaną platformę, dzięki której w łatwy i bezpieczny sposób mogą korzystać z systemu do carpoolingu, oferując wspólny przejazd lub szukając osoby, która może je podwieźć. Carpooling to system, z którego pracownicy na całym świecie chcą i lubią korzystać. Mamy więc nadzieję, że u nas będzie podobnie i parafrazując nasze hasło: Razem będziemy jeździć. Razem będziemy oszczędzać. Razem będziemy eko. Bo carpooling ma na celu nie tylko oszczędność pieniędzy, ale bardzo ważnym jego aspektem jest ograniczenie emisji wydzielanych spalin. Mniej samochodów na drodze to mniej zanieczyszczeń i mniejsze korki. Mamy też nadzieję, że za naszym przykładem pójdą inni. 


Poznaj zalety carpoolingu


Carpooling lubi oszczędzać

Dzięki wspólnym dojazdom do pracy możesz podzielić ponoszone koszty. Będąc raz pasażerem, a raz kierowcą zmniejszasz również eksploatację samochodu, co pozytywnie wpływa na stan Twojego portfela.


Carpooling jest na czasie

Zmniejszenie ilości aut na drodze to mniejsze korki, których szczyt przypada właśnie na godziny dojazdu i powrotu z pracy. Mniejsze korki, a także możliwość pracy podczas podróży, to więcej czasu dla Ciebie!


Carpooling jest eko

2-3 dodatkowe osoby podróżujące wspólnie jednym samochodem, to 2-3 samochody mniej na drodze każdego dnia! Dzięki temu ograniczasz emisję spalin i pozytywnie wpływasz na środowisko, zmniejszając zanieczyszczenie powietrza.


Carpooling lubi ludzi

Wspólne dojazdy to również możliwość bliższego poznania kolegów z pracy, co może pozytywnie wpłynąć na Wasze zawodowe relacje i działania. To także szansa na zawarcie nowych przyjaźni. 


Jak to działa?

Dzięki dedykowanej platformie mixbiura-carpooling.pl w łatwy i bezpieczny sposób zarejestrujesz się jako kierowca i/lub pasażer.

Do systemu mają dostęp wyłącznie pracownicy firm, których siedziba znajduje się w budynkach Mix Biura. 


Chcę być kierowcą

- wejdź na stronę www.mixbiura-carpooling.pl i w kilku prostych krokach zarejestruj się jako kierowca wpisując swoje dane

- odbierz od Operatora carpooling w Twojej firmie dedykowany kod startowy

- dodaj swoją trasę dojazdu do pracy

- przewidywany czas przejazdu

- godzinę odjazdu

- sposób płatności

Dzięki temu nasz system stworzy Twój "Kalendarz jazd".


Chcę być pasażerem

- wejdź na stronę www mixbiura-carpooling.pl i w kilku prostych krokach zarejestruj się jako pasażer wpisując swoje dane

- odbierz od Operatora carpooling w Twojej firmie dedykowany kod startowy

- wpisz godzinę odjazdu, która Ci odpowiada

- wyszukaj ulicę, na której chcesz wsiąść

System pokaże Ci dostępnych kierowców, wraz z godzinami odjazdu oraz ulicą, na której się zatrzymują.

- kliknij "Rezerwuję" przy wybranym wyjeździe i gotowe!


Na terenie kompleksu Bronowice Business Center czekają specjalne miejsca wyznaczone dla pojazdów osób korzystających z carpoolingu.


Razem jedziemy. Razem oszczędzamy. Razem jesteśmy eko.