O INWESTYCJI


BRONOWICE BUSINESS CENTER

Bronowice Business Center to kompleks 3 nowoczesnych budynków biurowo-usługowych klasy A, zlokalizowanych wzdłuż ul. Jasnogórskiej, w północno-zachodniej części Krakowa.

Częścią Kompleksu BBC jest inwestycja o nazwie BBC13. Ten nowoczesny biurowiec powstanie przy ulicy Jasnogórskiej 13, w Krakowie. Jednej z istotnych elementów sieci komunikacyjnej miasta. Budynek, podobnie jak BBC9 i BBC11 będzie charakteryzować nowoczesna, minimalistyczna architektura. BBC13 to kolejny biurowiec klasy A o łącznej powierzchni ok. 5 tys. mkw. Na co możesz liczyć?

5 kondygnacji (3 naziemnych i 2 podziemne). Wysokie, przestronne pomieszczenia, o dużym potencjale aranżacyjnym, a także duża dostępność światła dziennego na każdym piętrze. Oto parametry spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców.


BRONOWICE BUSINESS CENTER 13

DOBRY RUCH WŁAŚCIWE MIEJSCE

BBC13 powstaje wzdłuż ważnej arterii komunikacyjnej Krakowa, ok. 6 km. od Rynku Głównego. Bliskość lotniska, autostrady, dróg ekspresowych, jak i bogata oferta usług w sąsiedztwie nadały handlowo-usługowo-biznesowy charakter tej części miasta.

W bezpośrednim sąsiedztwie Bronowice Business Center znajdują się:
 IKEA
, CH Bronowice
, Makro Cash&Carry
, Obi
, Castorama
, hotele
, stacje benzynowe, restauracje typu fast foodJASNOGÓRSKA 13
 - Ulica Jasnogórska łączy się na pobliskim Rondzie Ofiar Katynia z jedną z głównych dróg miasta oraz z trasą wojewódzką. Z kolei na północ wiedzie do “czystych płuc” Małopolski.
Siedzibę Bronowice Business Center dzieli zaledwie kilka kilometrów od Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa, będących częścią jednego z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych w Polsce- Jury Krakowsko-Częstochowskiej.